Açıkçası hayır. Ancak gene de net hayır cevabının altını doldurmamız gerektiğini düşünüyoruz. Şebeke suları şehirden şehire farklılık gösterebilir. Bazı şehirlerde bu sulardaki kireç miktarı bile neden Hillda Alkali Su Arıtma cihazlarına ihtiyacınız olduğunuzun açıklaması olabilir. Kireç haricinde ne kadar lezzetli olursa olsun bu sular çeşitli kirlilikle yüklü olabilir.

Araştırmalar genellikle barajlarda bulunan sular üzerinde yapılmaktadır. Şebeke suları ise asıl zararlı katkıları musluğunuza gelene kadar ki yolculuğu sırasında kazanır.

Evet. Hillda Alkali Su Arıtma cihazları olarak sağlığınız için en kaliteli filtreleri kullanıyoruz.

Hayır. Filtrelerimiz periyodik olarak ücret karşılığında değiştirilmektedir. Değiştirilen bu filtreler doğru oranda arıtılan suyun kalitesini korumaktadır.

Ürünlerimiz 12 yıl garantilidir. Bu 12 yıl, sizlere 12 yıl boyunca aynı kaliteye sahip sağlıklı suyu temin etme garantisidir. Filtreleriniz periyodik olarak değiştirildiği takdirde almış olduğunuz suyun kalitesi stabil kalmaya devam edecektir.

Kullanmadığınız bir mutfak dolabınıza rahatlıkla sığacaktır.

1. filtremiz olan Tortu Filtresi, suyunuzda ki gözle görülen toz, kum, yosun gibi kaba kirleri temizleyen filtremizdir.
2. filtremiz Ön Karbon Filtresi, suyunuzdaki klor ve organik kimyasalları temizler. Kötü tat, koku ve rengi önler.
3. filtremiz Hiper Filtre, Suyunuzda çözünmüş halde bulunan kurşun, civa, nitral, arsanik, bakır gibi ağır metalleri ve kireç gibi farklı kimyasalları temizler.
4. filtremiz Seramik Alkali Filtre, suyunuzda bakterilerin oluşmasını önler ve suyunuzun PH seviyesini içime en ideal kıvama getirir.
5. filtremiz Mebran Filtre, en önemli filtremizdir. Ters ozmoz olayının gerçekleştiği suyun son olarak alkali değere kavuştuğu, temiz ve sağlıklı bir suyun musluğunuza gelmesini sağlayan filtremiz Mebran Filtre'dir.

Su depolama işlemi sadece sağlıklı koşullarda yapılırsa fayda sağlayabilir. Hillda olarak biz tüm su aritma sistemlerimizde bu koşullara uyan, uzun ömürlü ve korozyona dayanıklı su tankları kullanmaktayız.

Hayır. Montaj sırasında servis elemanlarımız çok titiz çalışıp herhangi bir zarar yaşanmadan montajlarını tamamlamaktadırlar.

Evet. 15 gün içinde koşulsuz şartsız ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır.

Alkali su suların en sağlıklısı olarak bilinir. Alkali su demek suyun PH değerinin 7'den fazlası olması demektir. Alkali sular bazik özelliktedirler. Bu sağlığı ve lezzeti size sunmak için tüm Hillda Alkali Su Arıtma cihazlarımızda Seramik Alkali Filtre kullanmaktayız.